PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 318
ocen
6,3 10 1 13318
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

nieporozumienie ?

ocenił(a) film na 1

Film to totalna klapa ... efekty jakbym oglądał film z lat 70, naiwne dialogi, motywy walk z wilkołakami co najmniej śmieszne ... motyw walki "bokserskiej" z wilkołakiem .... zamiast się bać to się śmiałem przez pól filmu ... szkoda czasu na taki badziew ...

ocenił(a) film na 7
maxslawek

Bo miałeś się śmiać na tym filmie, a nie bać.

ocenił(a) film na 1
Qrchac

Na tym filmie to trzeba raczej płakać... szkoda gadać.

ocenił(a) film na 3
esuzu

Racja:-)))) Tu trzeba płakać, a nie doceniać kunszt, którego notabene nie ma. Podobnie miałam, gdy przyszło mi oglądać "Wrota do piekieł"... Dawno nie widziałam takich szmir. Tego nie można "podszyć" nawet pod kicz, bo zrobić kiczowaty film na dobrym poziomie, to naprawdę nie lada sztuka. Nie bałam się, ba, nawet się nie pośmiałam... Dałam 2/10, bo rozczuliło mnie sklejanie flaków klejem ;P Cóż, widocznie mam nieco bardziej wysublimowane poczucie humoru ;-)

ocenił(a) film na 2
rapi_aga

mam dokładnie takie same odczucia po projekcji.

ocenił(a) film na 3
Qrchac

smiać to się można na komedii, a nie na horrorze, a to był horror (takie przynajmniej było założenie twórców filmu), a skoro się przez większa część filmu śmiałam (i nie tylko ja) to chyba jest cos nie tak
i nie gadaj, że na tym filmie ktokolwiek miał sie śmiać, a nie bać, bo to jest conajmniej śmieszne

użytkownik usunięty
Aaliyah_94

To horror klasy B, on miał być taki. Na niektóre filmy trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.

Do wszystkich niedoinformowanych. Tak jak pisze Paradu jest to nawiązanie do klasycznych horrorów klasy B które mieszały grozę z groteską. "There is no spoon" ;-))) wymiata.. tak samo jak ciągłe nawiązywanie do meczu Anglia Niemcy.. i te nagłówki w gazetach. Film zrobiony w pewnym celu i dla pewnego odbiorcy.. jak ktoś szukał zwykłego strachu to lepiej niech szuka gdzie indziej ;-)

maxslawek

mnie sie film podobal szkoda ze nie bedzie 2 czesci... :|

ocenił(a) film na 8
maxslawek

To jest film z mega małym budżetem a ty się domagasz megamilionowej produkcji(które też są klapami). Popatrz na ten film przez pryzmat pieniędzy jaki na niego wydali. Film jest oparty na genialnym pomyśle, ma klimat - jak dla mnie bomba (nie każdy film ma mudżet Dark Knight'a)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones