PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 315
ocen
6,3 10 1 13315
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

masakra na maxa

użytkownik usunięty

Film ma niesamowity, tajemniczy klimacik. Od samego początku do samiuśkiego końca trzyma w napięciu. Pod koniec jest kilka "nierealnych" scen, ale mi to tam nie przeszkadza. Na początku przypomina Predatora, potem są sceny rodem z Evil Dead. Jedyne do czego mogę się jeszcze przyczepić to dźwięk wydawany przez niektórą broń. Jest też sporo momentów, gdzie oglądamy wydarzenia w zwolnionym tempie (nie mogło zabraknąć wypadającej łuski:)). Same wilkołaki są dość śmieszne, ale za to nie widać ich dokładnie. Występują też nieoczekiwane zwroty akcji i heroiczne zachowanie naszych wojaków:) Czyli w sumie film jest mieszaniną wielu pomysłów z innych filmów, ale za to jest to mieszanina jak najbardziej udana i interesująca. Gorąco polecam!!!

użytkownik usunięty

Same wilkołaki są dość śmieszne...
No fakcior :), ale jeszcze chyba nigdy nie widziałem (na filmie oczywiście ;), żeby wilkołak NIE wyglądał śmiesznie :))) Moze już taka ich uroda.
btw filmik nawet, nawet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones