PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 315
ocen
6,3 10 1 13315
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

co za shit ;/

ocenił(a) film na 3

Nawet jak brac go nie jako horror tylko z przymrozeniem oka jako komedio-horror to ja tego nie kupuje.Ocena 6.96??!! zaznaczam ze oznacza to ze film jest dobry.Teraz pytanie w ktorym momencie jest dobry bo chyba slepy jestem.W tej produkcji widze same minusy[wilkolaki-kostiumy,aktorzy(porazka na calej linii),akcja(silowanie sie z wilkolakiem zeby zamknac drzwi-to jest smieszne??raczej glupie,czulem sie jak w grze shooter tzn.atak wilkolakow troche akcji przerwa wilkolaki wracaja do lasu i tak w kolko desant-odwrot,desant -odwrot a zreszta mysle ze filmy o wilkolakach to juz przezytek i niewidze dalszego kontynuowania produkcji z ich udzialem].plusy??nie jestem w stanie takowych wypisac.Rozpisalem sie o tym gniocie tylko dlatego ze jak widze ocene 7/10 to jestem przygotowany na naprawde film na poziomie czyt.dobry a tu patrze jakis zart i to w dodatku nie smieszny wyswietla mi sie na ekranie kompa przez 1h 40min.Ocena 3/10.Dziekuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones