PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 318
ocen
6,3 10 1 13318
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

a co z 2?

ocenił(a) film na 10

Przecież były plany nakręcenia drugiej części, coś o platformie wiertniczej bodajże...

Mangia

Ja slyszalem ze mial bys o us marines i miec podtytul "Fresh meat"

użytkownik usunięty
Mangia

Jak jeszcze były informacje na temat kontynuacji na FW to opis mówił, że 2 zaczynać się będzie mniej więcej tam gdzie 1 się kończyła. Czyli aktor który przeżył ( już nie pamiętam jak się nazywał ) idzie sobie lasem i natrafia na US Marines którzy po wysłuchaniu jego opowieści postanawiają to sprawdzić i wracają z nim do chatki. gdy obejrzeli pozostałości chatki i dowody uwierzyli mu ale okazało się, że są nowe wilkołaki ( kolesie z oddziału tego zakapiora co jako wilkołak przeżył najdłużej ) które są silniejsze, mądrzejsze i lepiej wyszkolone niż poprzednie. I znowu miała się zacząć sieka. Zdjęcia do filmu ruszyły podobno w 2004. Pierwsza premiera miała być w 2005 kolejna w 2007 i jeszcze jedna w 2008. Mamy 2009 a na FW już nie ma informacji o tym filmie. Są jeszcze jakieś "newsy" na innych portalach ale to co tam pisze jest żenujące bo rzekoma premiera miała miejsce ( według tych innych portali ) w 2008. Mogli by sobie strony uaktualnić troszeczkę. Tak czy siak fajnie by było jak by wypuścili w końcu tą 2. Może ją dopracowują bo 2 przejęły stany i jakichś ich reżyser który ( podobno ) mógłby film po prostu zepsuć. Najbardziej się obawiam szablowego horroru "from US and A" które są śmiesznie proste do przewidzenia przez co tragiczne.
Mam nadzieję, że komuś trochę pomogłem, rozjaśniłem sytuację.

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8

film został wykreślony z IMDB oraz z listy projektów reżysera. krótko mówiąc projekt umarł śmiercią naturalną, co było tego powodem? nie wiadomo, a jak nic nie wiadomo to zawsze chodzi o kase, pewnie sponsor się wycofał albo coś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones