PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 315
ocen
6,3 10 1 13315
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

tylko kilku przebierańców w przydużych maskach, jakby charakteryzacje dociągnąć , może wyszłoby coś fajnego ? Całay czas nie mogłem sie pozbyć wrażenia sztuczności. Gdzie się podziały czasy tak świetnych kostiumów jak z Obcego czy predatora ?

użytkownik usunięty
SzalonyHeniek

Bo ten film nie powinno się oglądać na serio. To horrorek klasy B. Miał zalatywać sztucznością, groteską, czarny humor, te sprawy.

ocenił(a) film na 2

Nie na serio też go ciężko oglądać! Nie mogłam sie doczekać jego końca, ubogi scenrusz, kiepskie koncepty, efekty przemilczę... Nie znalazłam w nim czarnego humoru, sztuczności jest napewno aż do przejedzenia:/

ocenił(a) film na 10
smok111

nie znacie sie i tyle, jak na niski budzet swietnie im wyszlo

ocenił(a) film na 10
SarahBlake

Zgadzam się ! Przyznam że ja akurat się ubawiłam na niektórych scenach. I choć może wilkołaki nie są najwyższych lotów to jednak przyprawiły mnie o większe palpitacje serca niż te wykonane w komuterze z np Underworld który miał wielki budżet a jako horror nie sprawdził się w ogóle...

ocenił(a) film na 8
Villamote

Bo to właśnie o to chodzi , tutaj wilkołaki wyglądały przerażająco , były brzydkie , nieproporcjonalne . Underworld jak dla mnie to bardziej kino akcji z domieszką horroru , tam wszystko było ładne , gładkie , efektowne dla oka , ale nie wzbudzało zbytniego strachu .

ocenił(a) film na 9
smok111

Widać, że się słabo znasz na horrorach, bo efekty jak na tak niski budżet to wysoka półka. Solidnie wykonana animatronika i kostiumy zawsze będą lepsze od efektów komputerowych.

SzalonyHeniek

Dla mnie słabiutko. Ani strasznie ani ambitnie. Walka bokserska lub na patelnie z wilkołakiem to już groteska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones