PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 318
ocen
6,3 10 1 13318
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

Pytanie

ocenił(a) film na 5

Skoro okazało się, że ta kobieta również należała do rodziny wilkołaków to dlaczego podczas pełni księżyca pozostawała w ludzkiej formie?

Kapitanos

Z jednej strony mogło być tak, że potrafiła, jako wilkołak, kontrolować swoje mroczne "ja" i decydować sama kiedy się zmieni.
Jest jednak w filmie jeszcze jedna scena, która sugerowałaby coś innego.
Kiedy Rayan zmienia się w wilkołaka [tak mi się wydaje, w każdym razie kiedy wilkołak ucieka przez okno] Meghan biegnie za nim i kaleczy się w rękę o szybę. Jeśli i wilkołak się skaleczył to mogło dojść do wymieszania ich krwi i tak doszło do przemiany.
Nie wiemy w jaki sposób inni członkowie jej rodziny się zmienili. Ona mogła pozostać człowiekiem i dostarczać im mięska podczas pełni.
To wyjaśniałoby dlaczego chciała odejść. Sugerowałoby, że ma wybór, bo nie jest ilkołakiem.

Kassandra_

Dokładnie sa dwie opcje ale ja skłaniałbym sie do tej kiedy sie kaleczy w ręke. Odrazu gdy było to pokazane przeczówałem co sie z nią później stanie... W ogóle ona i ten niby komadnos dziwnie sie zachowywali co sugerowało, że bedą sie przemieniać...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones