PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 318
ocen
6,3 10 1 13318
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

Podniecona...

ocenił(a) film na 7

Hmm muszę przyznać że film nie był dla mnie straszny tylko niezwykle podniecający...
Mam na myśli głownego bohatera Cooper'a..Mhmm no co mogę powiedzieć niezły to za mało powiedziane..Najbardziej mnie rozochocił kiedy "znieczulał" swojego dowódcę.To dziwne,podnieca mnie walenie w gębę,widocznie byłam za mało bita w dzieciństwie:D No nic... prawdziwy facet...mógłby ze mną TO robić na sto różnych sposobów:D



Ps A szkoda że nie pocałował się z Megan...a mało brakowało...Ciekawe jak to robi....

milka_27

ja całuję lepiej ;)
ale kobiety bym nie uderzył, nawet w łóżku. chyba, że bardzo by chciała ;)

a film niezły, choć do bólu przewidywalny.
ps.czy mi się wydaje, czy zdanie 'there is no spoon' to jajcarskie nawiązanie do matrixa? ;)

ocenił(a) film na 7
Tlacultetl

A skąd wiesz że dobrze całujesz?! Mówiły ci to dziewczyny?! A może chciały być miłe i skłamały?!
To dziewczyna musi aż "bardzo" chcieć żebyś ją uderzył?! A jakby chciała tylko trochę,to już byś jej nie uderzył?!
Niestety nie hołubię w "Matrixie" więc nie wiem...spytaj kogoś innego...;)

milka_27

jak nie wierzysz mi na słowo, to zapraszam ;)

no raczej czułbym się nieswojo bijąc kobietę, musiałbym mieć pewność, że ona tego chce i sprawi jej to przyjemność ;)

też nie jest fanem matrixa, ale tekst na tyle znany, że wpadł mi w ucho.

ocenił(a) film na 8
milka_27

czyli lubisz BDSM hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe fajnie:D

ocenił(a) film na 7
Redgard

A co sądziłeś że jak kobieta lubi "mocniej" to mit?!

milka_27

zapomniałem jeszcze o jednym - jestem również zajebisty w łóżku ;)

ocenił(a) film na 7
Tlacultetl

Pewny siebie facet....ciekawe co inne mówią o twoich talentach;)

milka_27

z tego co mówiły, to nie narzekają, ale z babami to nigdy nie wiadomo ;)
ja sam siebie tymbardziej oceniał nie będę. ale jak pisałem wyżej - nie wierzysz na słowo, zapraszam ;)

milka_27

cholera, podryw mi się nie udał. a było tak blisko ;)

ocenił(a) film na 7
Tlacultetl

Jak to ci się nie udał?! A kto dał ci numer GG?!

ocenił(a) film na 7
Tlacultetl

Nie wiem może nie dostałeś..To jeszcze raz;) GG:10193115

milka_27

a bo taka cisza nastała, przestałaś się odzywać i myślałem, że już po ptakach ;)
ale z tym podawaniem GG tutaj to trochę lipa, bo teraz masa lowelasów będzie się pode mnie podszywać i nie będziesz wiedziała który to prawdziwy (zajebisty) ja ;)
musimy ustalić jakieś tajne hasło. tylko jeszcze nie wiem jak zrobić to publicznie :D

ocenił(a) film na 7
Tlacultetl

Hmm może napisz mi te hasło w komentarzach w moim profilu to to nie będzie takie publiczne:)

ocenił(a) film na 7
milka_27

A tak w ogóle to powinnam się obazić za te "baby"..Co masz na swoje usprawiedliwienie?!;)

milka_27

zobaczysz jak się spotkamy ;)

ocenił(a) film na 7
Tlacultetl

Już się nie mogę doczekać;)
A tak w ogóle to pisałeś coś do mnie na GG?! A jeśli nie to dlaczego?! NIe lubię czekać;)

milka_27

nie, nic nie pisałem - niestety chwilowy brak czasu...

ocenił(a) film na 7
Tlacultetl

A już myślałam że uważasz że mniej więcej mnie zdobyłeś i zdążyłeś się już mną znudzić;)

milka_27

chyba żartujesz.
_jeśli_ w ogóle się znudzę, to dopiero jak zdobędę więcej niż mniej, złotko ;)

Tlacultetl

hahahahahahaa o kur^a, ty tempy synku i ty naiwna okularnico, co za pokaz idiotyzmu,ktory facet pewny siebie pisal by takie glupoty na stronach publicznych, i co za idiotka by w to wierzyla, jedyne miejsce gdzie mozesie sie umowic to CZAT INTERNETOWE LESZCZE, na wp.pl ziemia bo was poskladam jak domek z zapalek

ocenił(a) film na 7
lucek364

A co za leszcz wypisuje takie rzeczy?! Zaraz to ty!!!

ocenił(a) film na 7
lucek364

Patrzcie co za głąb!!!Pisać nie potrafi!!!!Hahahahahahahahhaha!!!
Debil do kwadratu!!! A ty jestes opóżniony w rozwoju skoro bierzesz to wszystko na serio co tu pisaliśmy,zresztą MIĘDZY SOBĄ i to nie powinno cie interesować!!!

użytkownik usunięty
milka_27

A ja mam dużego pindola... :P hehehe

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones