PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 318
ocen
6,3 10 1 13318
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

Jak to możliwe?

ocenił(a) film na 10

Jak oni mogli kaleczyć wilkołaki skoro strzelali ślepakami, przecież łaki mają grubą skórę...i ślepa kula nie dałaby rady jej przebić.
A tak nawiasem * film rewelka, nie powiem xD

forsakenvanity

podobno miał być Dog Soldiers 2, ale jakoś ucichło

ocenił(a) film na 10
malutki

I prawdopodobnie już nie powstanie...a szkoda, bo chętnie zobaczyłabym kolejną odsłonę 'krwiożerczych wilkołaków' xD

ocenił(a) film na 8
forsakenvanity

zmienili sobie broń, widać ze filmu uważnie nie oglądałeś i z tej nieuwagi robisz siebie nieświadomego głupka, pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Angel_Eyes

To w której to było scenie?
Bo 'nieświadomy głupek' może sobie nie skojarzyć?

ocenił(a) film na 8
forsakenvanity

Zabrali broń z ostra amunicją z zniszczonego obozu sił specjalnych, gdyz została po zaskoczonych i zjedzonych komandosach z sił specjalnych a właśne znasz jakieś fajne filmy o tematyce podobnej, tzn horrory ale i wojenne ? Zresztą zobaczę co masz w ulubionych, pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Angel_Eyes

A głupek sobie nie skojarzył i zapomniał o tej scenie :)
Hmmm, pomyślmy np. Objective [to o zjawiskach nadprzyrodzonych]
A same wojenne mogą być? To polecę głównie Generation Kill xD
Zdrówko !

ocenił(a) film na 8
forsakenvanity

Generation Kill, to coś zdaje się być fajne, dzięki za information
Zdrowaś !

ocenił(a) film na 10
Angel_Eyes

Oj i to nie wiesz jak fajne xD
7 odcinkowy serial o Iraku.
Normalnie teksty z GK miażdżą krótko mówiąc.

forsakenvanity

Ślepą amunicję mieli zanim spotkali śledzącą grupę, a raczej to co z niej zostało. Wtedy znaleźli też dowódcę i karabiny z ostrą amunicją. Film jest pierwszą produkcją, w której ludzie odważyli się podjąć walkę z wilkołakiem na gołe pięści <patrz końcowe sceny> Pozdro

ocenił(a) film na 10
cortazarr

Wiem xD Po prostu za szybko posta napisałam xD
To było dobre, normalnie załatwił wilkołaka bez broni :DDD

ocenił(a) film na 8
forsakenvanity

Oglądnąłem serialik i musze sie z toba zgodzić teksty fajne, widać (na sczeście) ze w nim nie ma tej głupiej, oficjalnej poprawności politycznej. (no chyba ze jest to lektor polski który tłumaczył na hbo beznadziejnie, niszcząc cały ten realny swoisty urok) Ale napisy były i tam oddano urok poprzez porządne tłumaczenie

ocenił(a) film na 10
Angel_Eyes

E, z lektorem to nawet nie ma co zaczynać.
Wszystkie filmy, które są z napisami są lepsze :D
Nasze PL lektory maskują przekleństwa zmieniając je na typu "Kurde itepe"...

ocenił(a) film na 5
forsakenvanity

a właśnie że nie :) dzisiaj oglądałem z lektorem (takim z TV :D) i w scenie gdy sierżant Wells leżał na łóżku, a Cooper zapytał go o samopoczucie, ten odpowiedział: "zajebiście kurwa" :) zależy na jakiego lektora sie trafi

ocenił(a) film na 10
Bzdoniek

Ale chodziło mi o Generation Kill.
Lektor i napisy w Dog Soldiers są do siebie bardzo zbliżone xD

ocenił(a) film na 5
forsakenvanity

a ja moja wypowiedź odniosłem do zdania: "Wszystkie filmy, które są z napisami są lepsze :D " :)

ocenił(a) film na 10
Bzdoniek

Ano chyba że :D
Ale np porównajmy Bitwę o Irak. Mam film z napisami i lektorem, ale w tym przypadku lektor jest scenzurowany ;D

Krzyżyk na drogę i pozdrawiam ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones