PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36450}
6,3 13 315
ocen
6,3 10 1 13315
5,0 5
ocen krytyków
Dog Soldiers
powrót do forum filmu Dog Soldiers

Mogli się lepiej postarać nad charakteryzacją.Podobno ma powstać kontynuacja?Wiadomo coś o tym?

Niestety najprawdopodobniej nie powstanie a szkoda mi się tez film jako tako podobał wilkołaki nijakie bo podobno reżyser twierdził ze ludzie za dużo uwagi zwracają na efekty a za mało na film mi się wydaje to kompletna bzdura bo w końcu i tak i tak leci fabuła bez efektów a wilkołaki nie biegały tam przez 99,9% filmu żeby mówić ze nikt na fabułę nie zwróci uwagi co jak co wilkołaki nijakie ale jest to jeden z niewielu filmów gdzie wilkołaki były dość sprytne a nie były tylko krwiożerczymi bestiami no i wyglądają jak te wilkołaki a nie jak w niektórych filmach biegają jakieś owłosione małpy i twórcy mi próbują wmówić ze to wilkołaki jestem fanem wilkołaków i w żadnej starej legendzie oprócz w zapisach inkwizycji nie istnieje wizerunek owłosionej małpy. Tylko inkwizycja skazywała na śmierć ludzi nadmiernie owłosionych za wilkołactwo i tylko oni maja taki wzór wilkołaka.Wiec najprawdopodobniej reżyserzy każdej owłosionej małpki to tylko podania inkwizycji czytają chyba ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones